Ξήλωσαν την ΣΕΠΕΚ
Δεν άφησαν ούτε τις πόρτες από το εγκαταλελειμμένο εργοστάσιο της ΣΕΠΕΚ δύο νεαροί, ηλικίας 26 και 20 ετών, οι οποίοι συνελήφθησαν το μεσημέρι της Κυριακής από αστυνομικούς του Αστυνομικού Σταθμού Ευλάλου Ξάνθης.
Οι νεαροί εκμεταλλευόμενοι τις μέρες των αργιών και την χαλαρή φύλαξη, μπήκαν στο εργοστάσιο και αφαίρεσαν τρεις ηλεκτρονικούς υπολογιστές, δύο ηλεκτρονικές συσκευές, εννέα πόρτες αλουμινίου και άλλα είδη τα οποία πήγαιναν για ανακύκλωση.
Σχόλια