Κάνναβη στον Μυλοπόταμο Δράμας
Συνελήφθη χθες (9-1-2015) το μεσημέρι, στο Μυλοπόταμο Δράμας, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίωξης Ναρκωτικών του Τμήματος Ασφάλειας Δράμας, 53χρονος ημεδαπός, σε βάρος του οποίου σχηματίσθηκε δικογραφία για κατοχή ναρκωτικών.
Ειδικότερα, οι αστυνομικοί συνέλαβαν τον 53χρονο, διότι κατείχε στην οικία του, μία (1) νάιλον συσκευασία με ακατέργαστη κάνναβη, βάρους 148,7 γραμμαρίων, η οποία και κατασχέθηκε.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην κα Εισαγγελέα Πρωτοδικών Δράμας, ενώ την προανάκριση ενήργησε το Τμήμα Ασφάλειας Δράμας.
Σχόλια