Ένα κρουαζιερόπλοιο στο λιμάνι της Καβάλας
Εκατοντάδες τουρίστες κατέβηκαν από το πρώτο κρουαζιερόπλοιο για το 2019, το γνωστό μας από παλιότερη επίσκεψη, Seven Seas Voyager, έκανε ποδαρικό σήμερα το πρωί της Πρωτομαγιάς μιας και κατέπλευσε στο λιμάνι της Καβάλας με 600 επιβάτες.
Οι περισσότεροι από τους επιβάτες μετακινήθηκαν με λεωφορεία στην Ξάνθη, ενώ κάποιοι άλλοι επισκέπτονται την παλιά πόλη και το κέντρο της Καβάλας.
Σχόλια