Έκλεψαν φορτηγάκι έξω από επιχείρηση στην Καβάλα
Με ανακοίνωσή της η εταιρεία αναφέρει:
Είμαστε στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι ένας πιστός μας συνεργάτης, ο Πατέστο -το φορτηγάκι μας- που αλώνιζε τους δρόμους της Καβάλας προκειμένου να μεταφέρει με αγάπη και ασφάλεια τα προϊόντα σας, εκλάπη τα ξημερώματα της 31 Αυγούστου.
![](https://fileto.gr/wp-content/uploads/2022/08/302228343_534161351844272_6956256792953956764_n.jpg)
Είναι μοντέλο FIAT DUKATO, χρώματος λευκό, και έχει πάνω τα διακριτικά της επιχείρησης.
Θα σας ήμασταν ευγνώμονες αν μας ενημερώνατε στην περιπτωση που υποπέσει κάτι στην αντίληψη σας καθώς η δουλειά μας δεν θα είναι το ίδιο ευχάριστη χωρίς τον Πατέστο μας.
Σχόλια